Новини

Інформація щодо режиму роботи у зв’язку з впровадженням карантину.

У зв’язку з рекомендаціями МОЗ України та керуючись постановою КМУ №211 від 11 березня 2020 року, з метою запобігання розповсюдження на території України коронавірусу Covid-19, ПП «Центр спеціальних робіт» повідомляє про наступне: менеджери переходять до скороченого графіку роботи з 17 березня 2020 року по 31 березня 2020 року. Скорочений режим роботи не вплине на якість обслуговування наших клієнтів та виконання поточних зобов’язань. Крім того, повідомляємо, що все обладнання є в наявності та доступне для відвантаження. Зв'язок телефоном та службами комунікації з менеджерами та службами працює.

Дана ситуація має тимчасовий характер.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

ПП "ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ" пропонує сервісне профілактичне обслуговування, комплексну перевірку і відновлення працездатності системи пожежної безпеки (по місту Одеса).

У зв`язку з пожежею у Токіо-Стар у Одесі, заплановано масові перевірки підприємців згідно з постановою підписаною Гройсманом В.Б.

Запрошуємо до співпраці, проводимо консультації з пожежної безпеки в зв`язку з майбутнім перевірками. У нас повний цикл робіт і товарів з пожежної безпеки!

На тему прихованого замка:

Добре б щоб двері були зачинені, але замку не було видно і дістатися до нього було б важко злодіям! Так можна!?

Да!

Замок невидно ні всередині ні зовні! Детальніше: https://spec-works.biz/a376335-skrytye-zamki-dlya.html

  • 1 (current)
  • 2
  • 3