Новини та акції

Самая свежая статья:

Режим роботи у зв’язку з впровадженням карантину

Інформація щодо режиму роботи у зв’язку з впровадженням карантину.

У зв’язку з рекомендаціями МОЗ України та керуючись постановою КМУ №211 від 11 березня 2020 року, з метою запобігання розповсюдження на території України коронавірусу Covid-19, ПП «Центр спеціальних робіт» повідомляє про наступне: менеджери переходять до скороченого графіку роботи з 17 березня 2020 року по 31 березня 2020 року. Скорочений режим роботи не вплине на якість обслуговування наших клієнтів та виконання поточних зобов’язань. Крім того, повідомляємо, що все обладнання є в наявності та доступне для відвантаження. Зв'язок телефоном та службами комунікації з менеджерами та службами працює.

Дана ситуація має тимчасовий характер.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

  148
Оцінка: 4.6 Голосів: 118

ПП "ЦЕНТР СПЕЦІАЛЬНИХ РОБІТ" пропонує сервісне профілактичне обслуговування, комплексну перевірку і відновлення працездатності системи пожежної безпеки (по місту Одеса).

У зв`язку з пожежею у Токіо-Стар у Одесі, заплановано масові перевірки підприємців згідно з постановою підписаною Гройсманом В.Б.

Запрошуємо до співпраці, проводимо консультації з пожежної безпеки в зв`язку з майбутнім перевірками. У нас повний цикл робіт і товарів з пожежної безпеки!

На тему прихованого замка:

Добре б щоб двері були зачинені, але замку не було видно і дістатися до нього було б важко злодіям! Так можна!?

Да!

Замок невидно ні всередині ні зовні! Детальніше: https://spec-works.biz/a376335-skrytye-zamki-dlya.html

Охранная сигнализация быстрой установки с беспроводными устройствами и элементами умного дома!? AJAX! Быстрый и простой монтаж, простая настройка пользователем. Возможность контроля через Интернет (GSM, Ethernet) со смартфона.

Существенно расширен ассортимент оборудования для молниезащиты: УЗИП, молниеприемники, тестера, счетчики ударов молний.

Смотреть подробнее на нашем сайте: https://spec-works.biz/g1756879-molniezaschita

Комплект беспроводного видеонаблюдения от PARTIZAN - надежное и функциональное решение для охраны небольшой наружной территории: двора частного дома, автомобильной парковки, контрольного пункта и прочих. Благодаря отсутствию проводников видеосигнала, монтаж системы значительно упрощен и удешевлен, а её мобильность позволяет быстро перемещать видеокамеры на новое место. Чтобы гарантировать надежную работу в любых климатических условиях, корпуса наружных видеокамер надежно защищены от воздействия высоких и низких температур, а также от проникновения внутрь влаги и пыли.

  • 1 (current)
  • 2
  • 3