Новини та акції

Пожежна сигналізація встановлюється для виявлення пожежі на початковій стадії загоряння і передачі сигналу тривоги на пульт охорони.

Наша станція технічного обслуговування вогнегасників працює в звичайному режимі. Чекаємо всіх бажаючих обслужити і перезарядити вогнегасники на Дальницької 23/4.

Проводимо перезарядку та обслуговування вогнегасників ВВК (ОУ) і ВП (ОП) вітчизняного виробництва. Не забувайте вчасно перезаряджати і проводити перевірку вогнегасників.

Які види робіт можуть бути потрібні:

- Діагностика вогнегасника

- Огляд вогнегасника

- Випробування вогнегасника

- Ремонт вогнегасника (фарбування корпусу, заміна частин)

- Перезарядка вогнегасника

Вогнегасники потребують спеціального технічного огляду не рідше 1 разу на рік.

Інформація щодо режиму роботи у зв’язку з впровадженням карантину.

У зв’язку з рекомендаціями МОЗ України та керуючись постановою КМУ №211 від 11 березня 2020 року, з метою запобігання розповсюдження на території України коронавірусу Covid-19, ПП «Центр спеціальних робіт» повідомляє про наступне: менеджери переходять до скороченого графіку роботи з 17 березня 2020 року по 31 березня 2020 року. Скорочений режим роботи не вплине на якість обслуговування наших клієнтів та виконання поточних зобов’язань. Крім того, повідомляємо, що все обладнання є в наявності та доступне для відвантаження. Зв'язок телефоном та службами комунікації з менеджерами та службами працює.

Дана ситуація має тимчасовий характер.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

  • 1 (current)
  • 2
  • 3