Новини та акції

Привітання з Великоднем:

Від усієї душі вітаємо Вас зі світлим святом усіх християн!

Нехай Господь пошле Вашій родині здоров’я, благодать, достаток.

Нехай у серці живуть добро, віра і любов.

З великим святом Пасхи!

Святкові дні, ми не працюємо 3, 4 та 10 травня

Пожежна сигналізація потрібна у всіх видах нежитлових приміщень комерційного (громадського, виробничого, складського) типу, для житлових приміщень обов'язкове в будівлях вище 10 поверхів.

Детекція високої температури у співробітників на підприємстві? Дуже легкий контроль і допуск до приміщень співробітників навіть у масці по геометрії обличчя: Детекція високої температури, Облік робочого часу.
Для перегляду виберіть термінал який вас цікавить.

Ми як і раніше працюємо і приймаємо замовлення на обладнання по телефону, електронній пошті, вайберу. Можливість забрати самостійно, через служби нової пошти, деливери або нашим кур'єром по місту Одесі.

Представлене обладнання на складі в Одесі і під замовлення: пожежна сигналізація, охоронна сигналізація, оповіщення про пожежу, покажчики евакуаційні, аварійне освітлення, пожежогасіння, вогнегасники, грозозахист, захист від перенапруг (ПЗІП), системи контролю і управління доступом на територію, домофони, джерела живлення і безперебійного живлення, системи газоанализа, антипотоп, кабель і кабельні матеріали, відеоспостереження, а також електротехніка: автомати, розподільні шафи, комутаційні шафи, УЗО, АВДТ, автоматика, силове обладнання, освітлення, лампи.


Також роботи (ремонт, обслуговування) по системам протипожежної безпеки не підлягають обмеженню в зв'язку з необхідністю забезпечення безпеки життя і майна.

  • 1 (current)
  • 2
  • 3
  • ...
  • 6