Компанія SALTEK (Чехія)

Компанія SALTEK (Чехія) представляє в Україні професійний захист від імпульсних перенапруг.

Комплексні рішення із застосуванням УЗИП SALTEK дозволять:

  • Уникнути аварійних ситуацій в роботі електричного і електронного обладнання
  • Забезпечити безперебійність функціонування систем безпеки (відеоспостереження, сигналізація і т.д.)
  • Продовжити терміни експлуатації електронних компонентів.
  • Придбати, дізнатися більше.
Двері вхідні

Двері вхідні:

Говорячи про комплексну систему безпеки, забезпеченням якої займається наш центр, обов'язково варто зупинитися на вхідних дверях. Так як будь-яка система безпеки не буде повноцінною без якісних вхідних дверей.

Ринок України насичений продукцією різної якості - є китайські двері, доступні всім через свою ціни, але які не можна назвати повноцінними дверима, є бюджетні серії вітчизняних виробників, є і елітні двері, що виготовляються в більшості випадків на замовлення. Вхідні і котеджні двері українського бренду «Clavis» займають нішу між бюджетним і елітним сегментами дверного ринку України.

Використання дверей «Clavis» спільно з нашими системами безпеки захистить ваш об'єкт або житло бар'єром, пройти який буде дуже нелегко. Безумовно, неприступних фортець не буває, але коли кожен елемент загальної ланцюга безпеки зроблений якісно і має запас міцності, то є всі підстави не боятися за збереження свого майна, свого здоров'я і здоров'я своїх близьких. В Одесі двері «Clavis» можна купити в магазині «Добрий Дім»

Магазин має свій сервіс-центр, який забезпечить установку обраних вами дверей.

Оцінка: 4.2 Голосів: 45