Індивідуальний проект пожежної безпеки в Одесі

В відомої всім прислів'ї "театр починається з вішалки" є і частка істини для нашої компанії, так як добре виконана робота злагоджено функціонуючої пожежної системи безпеки починається з якісного і добре пропрацював проектного рішення.

Добре проведена проектна робота по пожежної безпеки в Одесі - це результат повного технічного завдання, складеного спільно із замовником або нами за погодженням із замовником.

Потрібно Індивідуальний проект пожежної безпеки в Одесі?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Індивідуальний проект пожежної безпеки в Одесі

Так, а що ж таке проектна документація і що включає в себе проект пожежної безпеки?

Проект пожежної безпеки - це комплекс інструкцій, планів і документів, розроблені сертифікованими фахівцями, індивідуально під об'єкт замовника.

Проектна документація необхідна для установки систем пожежної безпеки - оповіщення про пожежу (пожежна сигналізація), системи димовидалення та пожежогасіння.

Основні документи при розробці проекту по пожежної безпеки:

  • висновку про ступінь відповідальності і будівельного (пожежного) ризику;
  • розрахунки для систем безпеки і плани евакуації;
  • прогнози виникнення вогнищ загоряння та розповсюдження вогню;
  • відомості про клас систем оповіщення;
  • інформація про категорії пожежо і вибухо небезпеки об'єкта;
  • дані про фактичний стан і придатність засобів пожежогасіння;
  • стандартні або спеціальні технічні умови для об'єкта, а також інші необхідні для конкретних ситуацій розробки документації.
Індивідуальний проект пожежної безпеки

Експерти «ЦСР», при роботі над індивідуальним проектом пожежної безпеки, приділяють особливу увагу потенційно небезпечних джерел, системам створеним людиною - каналізаційні системи, газопроводи, системи електропостачання, опалення та вентиляції. А так же прораховується ряд захисних заходів, якщо в ході будівництва використовувалися горючі матеріали.

Центр Спеціальних робіт «ЦСР» виконає проектування системи пожежної безпеки в Одесі будь-якої складності, як для маленьких, так і для великих (пожежо і вибухо небезпечних), технічно складних об'єктів.

Наша компанія має право на проектування абсолютно всіх систем безпеки: охоронна і пожежна сигналізації, відеоспостереження, пожежогасіння, димовидалення, оповіщення про пожежу, блискавкозахисту, системи контролю та управління доступом.

Наші сертифіковані фахівці виконають проектування роботи згідно з Вашим технічним завданням або допоможуть таке завдання розробити аж до залучення відповідних державних інститутів з подальшим втіленням проекту в життя і подальшим технічним обслуговуванням.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.1 Голосів: 153