Пожежогасіння

В залежності від типу об'єкта, його призначення і масштабу можуть застосовуватися системи пожежогасіння різної складності - від автономних (локальних) модульних порошкових, аерозольних або газових систем, до спринклерних або дренчерних систем пожежогасіння об'єктів самого різного призначення і складності.

Потрібно Пожежогасіння?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Пожежогасіння

Також можуть застосовуватися системи внутрішнього пожежогасіння (Пожежні КРАНКОМПЛЕКТ), використання яких (або їх відсутність) регламентуються будівельними нормами на сантехнічні системи. Завдання таких систем одна - загасити, виявлений пожежною сигналізацією, вогнище спалаху. Вартість гасіння залежить від способу гасіння, при цьому якщо на невеликих об'єктах доцільно використовувати порошкове, аерозольне або газове гасіння (що уточнюється при визначенні призначення приміщень), то на великих - найбільш економічно використовувати, нехай дорогі на етапі монтажу та наладки, водяні системи пожежогасіння, які з лишком окупляться в процесі експлуатації, і не дай бог, при виявленні пожежі. До того ж якщо об'єкт підпадає під вимогу норм на установку пожежних кранів, то вже тут куди легше організувати і автоматичне водяне пожежогасіння.

Є кілька систем пожежогасіння, ці види умовно ділять залежно від використовуваних засобів гасіння - порошок, газ, аерозоль, піна або вода. Залежно від характеристик об'єкта застосовують той або інший пристрій пожежогасіння з метою оптимальної ефективності локалізації і гасіння вогнища загоряння.

В цілому, система пожежогасіння це багатошарова система єдиного комплексу з взаємодією через системи автоматики з пожежною сигналізацією, оповіщенням, димовидаленням. Один з основних елементів системи пожежогасіння - використання зрошувачів. Використовуються в таких системах дренчерні або спринклерні зрошувачі. Перші дешевше, але як то кажуть ллють воду всюди, так як побудовані за принципом сухотрубних мереж і розпилювачів води в постійно відкритому стані. Другі дорожче, але спрацьовують тільки над осередком займання, так як закриті тепловим замком.

Виконати проект, установку, монтаж систем пожежогасіння будь-якої складності можна звернувшись до нас

Крім наведених систем, на сьогоднішній день компанія може здійснити поставку і проектування систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою. Право здійснювати діяльність по проектування, монтажу, пуско-налагодження та обслуговування дозволяється тільки при наявності ліцензії та сертифікованих фахівців в компанії. Ми підберемо для Вас оптимальне рішення, здійснимо проектування, встановлення та подальше обслуговування систем пожежогасіння на Вашому об'єкті.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.3 Голосів: 135