Димовидалення

Димовидалення - це один з важливих розділів будівель громадського призначення (з постійним великим скупченням відвідувачів) і висотних житлових будинків.

Завдання системи димовидалення - забезпечення безпечної евакуації людей з будівлі в разі надзвичайної події за допомогою організації незадимлюваних зон і коридорів.

Потрібно Димовидалення?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Димовидалення

Система димовидалення складається як мінімум з одного потужного вентилятора відтоку повітря, системи повітропроводів, клапанів димовидалення, ліхтарів димовидалення, відтинають клапанів працюють в автоматичному (і ручному) режимі.

Якою б складною була система димоудленія - поєднувати її з системами вентиляції категорично заборонено. Функціонує така система в ув'язці з системою пожежної сигналізації через спеціальні шафи автоматизації роботи димовидалення.

Проект, установка, монтаж димовидалення - такі завдання в силах вирішити наші фахівці.

Право здійснювати проектування, монтаж, пуско-наладку і обслуговування систем дозволено тільки при наявності ліцензії та сертифікованих фахівців в компанії. Наші фахівці здійснять проектування монтаж і пуско-наладку систем димовидалення Вашому об'єкті.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.8 Голосів: 68