Оповіщення про пожежу

Оповіщення про пожежу - це звукове (мовне, тональний) або світлове повідомлення працівників, відвідувачів про ту чи іншу подію, пов'язаних із загорянням. Як правило, оповіщення застосовується в комплексі пожежної або охоронної сигналізації. Однак це може бути і незалежна система.

Потрібно Оповіщення про пожежу?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Оповіщення про пожежу

Найбільш часто ми застосовуємо комплекс оповіщення людей про пожежу "ВЕЛЛЕЗ". Він призначений для передачі заздалегідь записаних повідомлень у випадках виникнення пожежі або будь-яких інших надзвичайних ситуаціях. Комплекси "ВЕЛЛЕЗ" відповідають вимогам ДБН В.1.1-7-2002 (Україна).

Система оповіщення про пожежу складається з:

  • мікрофона (або генератора тональних сигналів),
  • підсилювача та гучномовців.

Відповідно до вимог комплекс оповіщення про пожежу приводиться в дію командним імпульсом автоматичної установки пожежної сигналізації. Також комплекс дозволяє роботу в напівавтоматичному і ручному режимах. При надходженні імпульсу (замикання нормально розімкнутої контактної пари) записане повідомлення транслюється через акустичні системи, встановлені в приміщеннях з постійним або тимчасовим перебуванням людей. Повідомлення повторюється необмежене число разів до моменту припинення трансляції оператором. В ручному режимі управління комплекс передбачає передачу оператором оперативної інформації через мікрофон по всіх або обраних групах зон оповіщення.

Додатково, комплекс передбачає сполучення із системою оповіщення цивільної оборони (ГО), організацію гучномовного зв'язку по території об'єкта, радіофікацію, багатоканальну трансляцію музичних програм і виконання широкого спектру інших додаткових функцій.

Наша компанія може запропонувати проект, монтаж (установку) системи оповіщення про пожежу або озвучування приміщень.

Увага! Застосування даних систем як самостійних систем озвучування приміщень і будівель дає суттєву економію інвестицій, при цьому, звичайно, потрібно вказати, що звучання даної системи ставитися до економ класу.

Право здійснювати проектування, монтаж, пуско-наладку і обслуговування систем оповіщення дозволено тільки при наявності ліцензії та сертифікованих фахівців в компанії. Наші сертифіковані фахівці здійснять проектування, встановлення та подальше обслуговування систем оповіщення на Вашому об'єкті.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.2 Голосів: 139