Блискавкозахист

Блискавкозахист будівлі, одна з важливих інженерних задач для безопансності будівель і споруд. Блискавкозахист це комплекс технічних рішень і спеціального устаткування (конструкцій) для забезпечення безпеки будівлі (споруди), а також майна і людей, що знаходяться в ньому від електричних розрядів.

Потрібно Блискавкозахист?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Блискавкозахист

Зовнішній блискавкозахист (блискавковідвід) являє собою систему, що забезпечує перехоплення електричних розрядів блискавки та відведення струму в землю, тим самим, захищаючи будівлю (споруду) від пошкодження або пожежі. У загальному випадку зовнішня блискавкозахист складається з наступних елементів:

  • сам блискавковідвід (молниеприемник) - щогла або найвища точка захищається території, що перехоплює розряд блискавки (будується на основі розрахунків для необхідного покриття площі, яка захищається даху). Виконується з металу (оцинкована сталь або мідь).
  • Блискавкоприймач може мати вигляд металевого штиря (стрижневий), натягнутого уздовж коника даху металевого троса або металевої сітки з арматури з певним кроком осередків.
  • Струмовідвід (спуски) - частина блискавковідводу, призначена для відведення струму від блискавкоприймача до заземлювача (з даху вниз, до землі).
  • Заземлитель - провідна частина або сукупність з'єднаних між собою провідних частин , що знаходяться в електричному контакті із землею безпосередньо або через провідне середовище, часто це контур навколо будівлі, віддалений від нього на 1,5 і заглиблений в землю.

Виконати розрахунок і проект блискавкозахисту

Право здійснювати діяльність з проектування та монтажу дозволяється тільки при наявності ліцензії та сертифікованих фахівців в компанії. Наші сертифіковані фахівці здійснять проектування та встановлення системи блискавкозахисту на Вашому об'єкті.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.3 Голосів: 142