Охоронна і периметральної сигналізація

Установка охоронної і (або) периметральної сигналізації. Починати треба (як і у всіх питаннях) з постановки завдання для системи, чого ви очікуєте від системи: що захищати треба, яка повинна бути реакція системи, чи пройшли ви стадію ремонту, і багато інших питань для роздумів ми вам поставимо перш ніж почнемо монтаж установку охоронної або периметральної сигналізації (а може і спільно охоронної та периметральної системи сигналізації).

Потрібно Охоронна і периметральної сигналізація?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Охоронна і периметральної сигналізація

Системами охоронної сигналізації обладнуються приміщення, Будівлі, периметр об'єктів. Можлива здача під охорону на пульт централізованого спостереження (ПЦС), з реагуванням на трівожні сигналі мобільніх груп. Ми застосовуємо весь спектр існуючіх датчіків для охоронної сигналізації, зокрема:

 • Магнітоконтактні - для блокування відкриваються конструкцій - вікон, дверей, воріт і ін.
 • Інфрачервоні (ІЧ) пасивні - для блокування обсягів приміщень.
 • Інфрачервоні (ІЧ) активні - для блокування відкритих просторів, периметра.
 • Радіопроменеві одно/двохпозиційні - для охорони периметра.
 • Проводноволновие - для охорони периметра.
 • Мікрохвильові - внутрішні, вуличні.
 • Акустичні датчики розбиття скла - для блокування скляних вікон , дверей, вітрин і ін.
 • Датчики газу - для визначення наявності різних газів ( СО2, пропан, бутан, природний газ).
 • Датчики затоплення - для визначення появи води.
 • Вібраційні - зміна стабільності тел.
 • Cейсмодатчики - коливання грунту.
 • Тривожні кнопки, брелоки.

Якщо датчики в своєму різноманітті все ж десь схожі, то ось центральні панелі або так звані прилади приймально-контрольні для охоронної та периметральної сигналізації, до яких підключаються датчики дуже різноманітні за своїми можливостями: від простого визнач «тривогу» і передай на ПЦС, до - дай повідомлення «хазяїну», відреагують на відключення електроенергії, включи/вимкни додаткові системи, передай сигнал тривоги мобільній групі. Ну і само собою вони різноманітні по можливості охоплення території і групуванні в зони.

ППКП (централь) може за допомогою спеціальних датчиків відстежити витік води або газу, і за заздалегідь введеною програмою віддати команду виконавчим пристроям комплексної системи безпеки на виконання тієї чи іншої дії (перекрити кран, включити сирену і т.п.).

Якщо у Вас є домашня тварина, датчики руху можна налаштувати так, щоб вони не реагували на переміщення Вашого вихованця, але завжди надійно спрацьовували на появу людини. Правильно складена специфікація на сучасному комбінованому устаткуванні допоможе передбачити всі тривожні ситуації об'єкту, що охороняється, і забезпечить Ваше майно і персонал.

Можлива також установка бездротових датчиків і бездротових централей (бездротова централь працює по GSM каналам) практично будь-яких типів. Датчики живляться від батарейок, які забезпечують час їх безперервної роботи до 1 року. Такі датчики незамінні у випадках, коли немає можливості прокласти кабель, наприклад, окремо розташовані будинки, або немає бажання псувати інтер'єр приміщення (дорога обробка, несумісність кабелів з дизайном) та й просто, якщо не взяли до уваги будівельники необхідність прокладки проводів для таких систем.

Крім систем безпеки всередині приміщення необхідно нагадати і про безпеку кордонів території власності. Охорона периметра є одним з найважливіших елементів комплексної системи безпеки об'єкта і обов'язкової для ряду особливо важливих державних об'єктів, таких як атомні і теплові електростанції, аеропорти, нафтогазопереробної підприємства, електростанції ТП і т.i.

Останнім часом елементами периметральної сигналізації все частіше комплектуються системи безпеки приватних і корпоративних об'єктів. Найчастіше ця система є додатковим рівнем безпеки до внутрішньої охорони приміщень і дозволяє попередити про загрозу проникнення в приміщення до її реалізації.

На сьогоднішній день існує безліч різновидів систем периметральної сигналізації. Кожна з цих систем мають свої переваги і недоліки, тому дуже важливо вибрати правильне рішення щодо вибору типу охорони периметра і здійснюється це індивідуально для кожного об'єкта.

На вибір типу сигналізації впливають такі характеристики периметра охорони:

 • діапазон коливання температур і його різкість;
 • частота і тривалість туманів;
 • кількість і інтенсивність опадів (дощ, сніг);
 • ймовірність сильних вітрів;
 • наявність рослинності і рельєф, що охороняється;
 • рух транспорту, пішоходів поблизу об'єкта;
 • можливість появи тварин в зоні, що охороняється;
 • тип огорожі.

Для периметральної сигналізації застосовуються:

Вібраційні засоби виявлення - як чутливий елемент виступають кабельні датчики вібрацій (трибоелектричних); системи точкових датчиків вібрацій (п'єзоелектричні, електромагнітні). Принцип дії заснований на коливаннях полотна огорожі при перелезанія або проробляє отвори.

Ємнісні засоби виявлення - система використовує ефект контролю за змінами характеристик електричного поля (ємність, індуктивність) при наближенні або дотику порушника до чутливого елемента.

Радіопроменеві засоби виявлення - засновані на рознесення в просторі передавача і приймача НВЧ випромінювання. Принцип дії заснований на зміні рівня сигналу через рух порушника між передавачем і приймачем. Розрізняють одне і двохпозиційні сповіщувачі.

Проводноволновие засоби виявлення - при застосуванні використовується система паралельних проводів (типу козирок або повноростовий), за якими здійснюється передача і прийом випромінювання (відкрита антена). Зміна рівня сигналу через рух порушника поблизу системи проводів призводить до видачі сигналу «Тривога».

Сейсмічні засоби виявлення - це система геофони датчиків, встановлених в грунті. Принцип дії заснований на сейсмічних коливаннях грунту, що викликаються людиною при русі.

оптикоелектронні (інфрачервоні) засоби виявлення представляють собою рознесені передавач і приймач, що формують інфрачервоний промінь. Переривання променів порушником призводить до спрацьовування системи. Розрізняють активні і пасивні сповіщувачі.

Радіолокаційна система охорони периметра і території об'єктів призначені для цілодобової, всепогодної охорони об'єктів за допомогою радіолокаційного спостереження периметра і території об'єкта. Забезпечується виявлення рухомих цілей, вимірювання їх координат і швидкості, розпізнавання класу і автосопровождения виявлених цілей. Характеристики радіолокації дозволяють використовувати їх для охорони об'єктів великої площі, в тому числі прибережних акваторій.

Радіохвильові засоби виявлення призначені для прихованого блокування відкритих ділянок периметра об'єктів, що становлять відкриті ділянки поверхні з зоною відчуження 2-5 метрів або огорожі виконані з дерева, цегли, каменю, бетону без металевої арматури. При укладанні кабелю в грунт, забезпечується захист від підкопу. Дані кошти виявлення, відноситься до розряду малопомітних, або маскуються, засобів виявлення.

Наші фахівці здійснять проектування, встановлення та подальше обслуговування систем охоронної та периметральної сигналізації на Вашому об'єкті.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.9 Голосів: 243