Відеоспостереження

Відеоспостереження - одна з важливих, відповідальних і часом здаються на перший погляд легких завдань. Яке ж розлад від невміло продуманої схеми або вибраного обладнання, в результаті чого «картинка» залишає бажати кращого.

Тому перш ніж почати монтаж відеоспостереження ми ретельно збираємо вихідні дані і з'ясовуємо які завдання покладаються на систему. У своєму багажі знань ми можемо запропонувати як системи економ класу, так і системи безпеки для серйозних об'єктів. Ці системи можуть як локальні, так і мережеві (розосереджені або контрольовані віддалено), побудовані на базі серверів або цифрових відеореєстраторів.

Потрібно Відеоспостереження?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Відеоспостереження

Найпростіший приклад системи відеоспостереження - відеореєстратор. У відеодомофне є монітор для відеоспостереження, я ий може вже і записувати інформацію з камер, сама камера і блок виклику, а також система голосового зв'язку з відвідувачем.

Для створення якісної системи відеоспостереження потрібно врахувати ряд факторів, тільки в цьому випадку можна підібрати оптимальні компоненти для відеоспостереження і забезпечити безпеку об'єкта. Щоб правильно вибрати систему відеоспостереження, перш за все, необхідно визначити мету яку Ви бажаєте досягти і завдання, які повинна виконувати сама система. Наприклад: в кадр частіше потраплятимуть знайомі Вам люди чи ні, який критерій впізнаваності; який обсяг охоплюється камерою зони перегляду; яка "глибина" картинки; яке освітлення вдень/вночі; фіксація для інформації або для "вилову" незаконних дій і т.д.

Коротка довідка, або «які вони бувають» ...

Елемент системи відеоспостереження - відеокамера. Бувають кольоровими, чорно-білими, для установки на вулиці або всередині приміщення, стаціонарними або поворотними, з фіксованою фокусною відстанню об'єктива, варіофокальним або з трансфокатором. Відеокамера перетворює оптичне зображення в електричний сигнал, який можна переглядати, записувати, передавати по різних каналах зв'язку. Про аналогових системах відеоспостереження вже помовчимо ...

Цифрові системи відеоспостереження. Конструктивно закінчені системи на базі відеорегсітраторов. Стабільно працює система, збої зведені до мінімуму. Являють собою «чорні ящики», до яких підключаються відеокамери. Найбільш «розумні» з них мають масу корисних функцій і можливостей. У даному рішенні необхідно стежити за соотвествующих одержуваного якості з камери і установкою реєстратора такого ж якості картинки. Інакше можна отримати погану якість запису з висококласної камер або, навпаки, погана якість на дорогому реєстраторі через невдало підібраних камер.

Системи відеоспостереження на базі ПК (сервера) Менш стабільні (можуть «хандрити» хоча б через збій ОС), за ціною частіше економічніше перших. Виправдовують себе як на маленьких об'єктах з невеликою кількістю камер, так і при побудові великих розподілених багатосерверних систем, з десятками і сотнями камер.

IP обладнання - на сьогодні добре представлено в класі еліт і преміум, в класах нижче якість поки все ще "шкутильгає" особливо добре це видно в сутінках, тому що матриці на яких побудовані IP камери, мають інший алгоритм роботи (КМОП на відміну від ПЗС в звичайних камерах).

Щодо "свіже" рішення HD-SDI обладнання, такий собі гібрид з премущества систем IP (дозвіл зображення) і звичайних цифрових (чутливість матриці, механізми обробки зображення). Гарне співвідношення ціна/якість, доступні ціна на камери з хорошою "картинкою". Однак це рішення можливо не матиме розвитку в майбутньому.

Установка і монтаж відеоспостереження. Ми підберемо для Вас оптимальне рішення, спроектуємо і побудуємо його, організуємо технічну підтримку.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.7 Голосів: 232