Мережі електроживлення

Монтаж електричних мереж - важливе і серйозне захід, довіряти його потрібно професіоналам. Вибираючи кабель, ми віддаємо перевагу мідному, оскільки він більш надійний і довговічний. Для забезпечення безпеки при використанні електроприладів застосовуються УЗО або автоматичні вимикачі. Якщо виникає витік електричного струму понад номінального значення, УЗО запобігають ураженню струмом людей. У разі використання техніки, яка споживає багато електроенергії, такий як водонагрівачі, пральні машини, УЗО необхідно встановлювати в обов'язковому порядку. Для захисту від перевантажень і короткого замикання призначені автоматичні вимикачі.

Потрібно Мережі електроживлення?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Мережі електроживлення

Для того щоб не виникло проблем з електроенергією при одночасному використанні декількох електроприладів, визначається сумарна споживана потужність. Велика кількість електроприладів зосереджено на кухні, тому до електроплиті, проточних обігрівачі, а також інших приладів, які споживають кілька кВт, рекомендується провести окрему лінію.

Одним з найважливіших умов організації гарної електропроводки є застосування добротних і якісних електроустановок. Не обов'язково, щоб вони були дизайнерськими, основне їхнє призначення це їх надійність. За способом монтажу проводка може бути відкритої або прихованої.

В будинках, як правило, застосовується прихована проводка, коли кабелю укладаються в спеціальні штроби, які потім закладаються алебастром або цементом. При відкритій проводці проводи укладаються в кабель-канали або гофровані труби.

Наші фахівці здійснять проектування, встановлення та подальше обслуговування електричних систем на Вашому об'єкті.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.9 Голосів: 129