Локальні комп’ютерні мережі

Наша компанія виконує інсталяцію різних мереж: від невеликих (2 комп'ютери) до мереж масштабу підприємства.

Кожен користувач комп'ютера - будь він програміст або просто любитель пограти - потребує використання мережевих ресурсів. Одним потрібні нові кошти розробки та документація, іншим - швидко і зручно передати інформацію, третім - нові програми, поновлення, можливість спілкування з іншими людьми. Все при цьому прагнуть отримувати цілодобовий і швидкий Інтернет і швидкий доступ до мережевим комп'ютерам. Власне, ці завдання і вирішує мережу. Головна перевага мережі - можливість спілкування з людьми та інший обмін інформацією.

Потрібно Локальні комп’ютерні мережі?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Локальні комп’ютерні мережі

Міні-АТС призначені для забезпечення внутрішнього зв'язку, ефективного розподілу і автоматичної обробки вхідних викликів, маршрутизації вихідних дзвінків і обліку витрат на зв'язок в невеликих організаціях. Перетворившись на невеликі настінні "скриньки", що живляться від звичайної побутової електромережі і вимагають для їх повсякденному експлуатації не більше спеціальних знань, ніж це необхідно для використання телевізора, такі АТС змогли прийти навіть в самі невеликі компанії і допомогти вирішити проблему нестачі телефонних номерів.

Які вони, ці скриньки? Перш за все, сюди можна віднести техніку ISDN - цифровий телефонний зв'язок з інтегрованим обслуговуванням. Ця технологія розроблена аж ніяк не вчора, але подібне обладнання надає не тільки широкий спектр можливостей для взаємодії між абонентами, а й забезпечує одночасну передачу в цифровій формі різної інформації: мова, дані, факси, зображення. Іншим представником нового покоління можна назвати цифрові АТС з використанням технології радіодоступу, побудовані на основі мікростільникових мереж стандарту DECT .

Мультимедійні АТС побудовані за найсучаснішими технологіями і використовують розподілену многопроцессорную архітектуру, такі станції мають незрівнянно більші можливості: швидкодією, гнучкістю, надійністю і здатні забезпечити дуже широкий спектр послуг, включаючи комп'ютерну телефонію, голосову та електронну пошту, відеоконференц-зв'язок та ін. Такі АТС можуть бути оснащені функціями голосового управління, автоматичного розпізнавання, обробки і перетворення мовної інформації в текстову і графічну форму і багато іншого. По суті, ці офісні АТС, що використовують ті ж операційні системи Windows, Linux або UNIX, вони стають все більш схожими на комунікаційні сервери комп'ютерних мереж.

Наші фахівці здійснять проектування, встановлення та подальше обслуговування систем телефонного зв'язку та комп'ютерних мереж на Вашому об'єкті.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.9 Голосів: 198