Електроопалення

У нас можна купити обігрівачі UDEN-S. Але спочатку ми здійснимо розрахунок системи електроопалення UDEN-S, а потім вже тільки продаж і монтаж.

Чому? Тому що найбільший економічний ефект від установки і подальшої експлуатації можливий тільки при правильному розрахунку і підборі елементів системи. А їх існує кілька видів.

Це малопотужні (один елемент споживає не більше 700 Ватт), але з високим ККД системи опалення побутових і офісних приміщень.

Потрібно Електроопалення?
Переходьте на нашу торгову площадку.

Електроопалення

Итак существуют: панели электроотопления UDEN-S навесные (настенные) мощностью 500 и 700 Вт, потолочные панели электроотопления мощностью 500 Вт, плинтуса электроотопления мощностью 100, 150 и 200 Вт.

Система электротопления Uden-S в 2 раза экономичней конвекторов, электрокотлов и калориферов и как минимум в 3 раза экономичней центрального отопления.

Отже існують: панелі електроопалення UDEN-S навісні (настінні) потужністю 500 і 700 Вт, стельові панелі електроопалення потужністю 500 Вт, плінтуса електроопалення потужністю 100, 150 і 200 Вт.

Система електротопленія Uden-S в 2 рази економічніше конвекторів, електрокотлів та калориферів і як мінімум в 3 рази економічніше центрального опалення.

Опалювальні системи UDEN-S представлені інфрачервоними електричними обігрівачами настінного і стельового кріплення потужністю від 100 до Потужність 700 Вт. Вони дещо відрізняються по дизайну, експлуатаційних властивостей і технології монтажу, але при цьому мають загальні яскраво виражені переваги в порівнянні з іншими системами опалення. Обігрівачі UDEN-S прогрівають приміщення за допомогою довгохвильового інфрачервоного тепла, в результаті чого ви отримуєте не просто тепле повітря, але і добре прогріті стіни. В таких умовах ви відчуваєте себе набагато краще, ніж при конвекційному опаленні, а в оплаті економите мінімум 40%.

Управління системою електроопалення відбувається за допомогою терморегуляторів, які реагують на температуру повітря в приміщенні. Наприклад, ви виставили на регуляторі 22 ° С - панелі включаться і працюватимуть до тих пір, поки повітря в кімнаті не прогріється до цієї температури. Тоді терморегулятор відключить систему. При цьому можете бути впевнені, що в цій кімнаті стіни, всі предмети нагріті саме до 22 ° С. Завдяки терморегулятора ви будете встановлювати і змінювати температуру в кожній кімнаті індивідуально, що сприяє додаткової економії і комфорту.

Тривалість роботи всієї системи опалення (якщо це основний обігрів) становить в середньому 5-7 годин на добу.

Особливістю і перевагою електрообігрівачів UDEN-S є ефект теплонакопленія, який досягається за рахунок знаходяться всередині панелей природних екологічно чистих матеріалів, що акумулюють тепло. Це один з важливих факторів, що впливає на тривалість роботи вашої системи обігріву.

Вся продукція сертифікована, відповідає критеріям безпеки і рекомендована МОЗ України для установки в дитячих дошкільних і медичних установах. Ви можете бути спокійні за здоров'я своє і своїх близьких.

Вся продукція продається за цінами заводу виробника.

Наші фахівці зберуть необхідні дані, зроблять розрахунок, запропонують і змонтують системи електроопалення UDEN-S на Вашому об'єкті.

Отопительные системы UDEN-S представлены инфракрасными электрическими обогревателями настенного и потолочного крепления мощностью от 100 до 700 Вт. Они несколько отличаются по дизайну, эксплуатационным свойствам и технологии монтажа, но при этом имеют общие ярко выраженные преимущества по сравнению с другими системами отопления. Обогреватели UDEN-S прогревают помещение с помощью длинноволнового инфракрасного тепла, в результате чего вы получаете не просто теплый воздух, но и хорошо прогретые стены. В таких условиях вы чувствуете себя намного лучше, чем при конвекционном отоплении, а в оплате экономите минимум 40%.

Управление системой электроотопления происходит при помощи терморегуляторов, которые реагируют на температуру воздуха в помещении. Например, вы выставили на терморегуляторе 22°С - панели включатся и будут работать до тех пор, пока воздух в комнате не прогреется до этой температуры. Тогда терморегулятор отключит систему. При этом можете быть уверены, что в данной комнате стены, все предметы нагреты именно до 22°С. Благодаря терморегулятору вы будете устанавливать и изменять температуру в каждой комнате индивидуально, что способствует дополнительной экономии и комфорту.

Длительность работы всей системы отопления (если это основной обогрев) составляет в среднем 5-7 часов в сутки.

Особенностью и преимуществом электрообогревателей UDEN-S является эффект теплонакопления, который достигается за счет находящихся внутри панелей природных экологически чистых материалов, аккумулирующих тепло. Это один из важных факторов, влияющий на длительность работы вашей системы обогрева.

Вся продукция сертифицирована, отвечает критериям безопасности и рекомендована МОЗ Украины для установки в детских дошкольных и медицинских учреждениях. Вы можете быть спокойны за здоровье свое и своих близких.

Вся продукция продается по ценам завода изготовителя.

Наши специалисты соберут необходимые данные, сделают расчет, предложат и смонтируют системы электроотопления UDEN-S на Вашем объекте.
Не знайшли те, що шукали?
Ми запропонуємо Вам варіанти.
Оцінка: 4.3 Голосів: 130